“Komoly veszélyt jelent” – Balmazújváros polgármestere is aggódik a debreceni akkumulátorgyár szennyezése miatt

Facebook-videóban vázolta aggályait Hegedüs Péter, Balmazújváros polgármestere a Debrecenben épülő akkumulátorgyárral szemben. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! A városvezető úgy véli, akkumulátorgyártó nagyhatalom helyett inkább mezőgazdasági éléskamrát kellene … Bővebben: “Komoly veszélyt jelent” – Balmazújváros polgármestere is aggódik a debreceni akkumulátorgyár szennyezése miatt