„A moziban el lehet veszni, mert a film alatt megszűnik a külvilág” – interjú Fejér Tamással, a debreceni Apolló mozi vezetőjével

Fejér Tamással, az Apolló mozi vezetőjével beszélgettünk filmszeretetről, a 7. Magyar Filmszüretről, az emberbutító streaming-szolgáltatókról, és arról is, hogy egyáltalán miért járjunk moziba. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! Mindig így nézett ki … Bővebben: „A moziban el lehet veszni, mert a film alatt megszűnik a külvilág” – interjú Fejér Tamással, a debreceni Apolló mozi vezetőjével