Akkumulátorgyár: “A Fidesz használja gazdasági haszonszerzésre a debreceni embereket”
A debreceni Fidesz közleményében azzal vádolja az ellenzéket, hogy politikai haszonszerzésre használja az akkumulátorgyár ügyét. Az LMP megszólítva érzi magát, mert mi valóban mindent megteszünk a beruházás megakadályozása érdekében – írja közleményében a magát Magyarország zöld pártjaként definiáló formáció. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és … Bővebben: Akkumulátorgyár: “A Fidesz használja gazdasági haszonszerzésre a debreceni embereket”
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba