Megkezdődött az ellési szezon a Hortobágyon

Megkezdődött az ellési szezon a Hortobágyon; ezekben a napokban születnek a szürkemarhák borjai és a merinói juhok bárányai, február első napjaiban pedig megkezdődik a csikók születése is – közölte a Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft. kedden az MTI-vel. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és … Bővebben: Megkezdődött az ellési szezon a Hortobágyon