Három arany minősítést zsebelt be a Medgyessy Gimnázium az Abigél Táncfesztiválon
Moderntánc kategóriában három arany minősítést szerzett a Medgyessy Ferenc Gimnázium, Művészeti Szakgimnázium és Technikum december 10-én, Újfehértón, az Abigél Országos Minősítő Táncfesztivál X. évad VI. versenyén. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google … Bővebben: Három arany minősítést zsebelt be a Medgyessy Gimnázium az Abigél Táncfesztiválon
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba