Három arany minősítést zsebelt be a Medgyessy Gimnázium az Abigél Táncfesztiválon

Moderntánc kategóriában három arany minősítést szerzett a  Medgyessy Ferenc Gimnázium, Művészeti Szakgimnázium és Technikum december 10-én, Újfehértón, az Abigél Országos Minősítő Táncfesztivál  X. évad VI. versenyén. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google … Bővebben: Három arany minősítést zsebelt be a Medgyessy Gimnázium az Abigél Táncfesztiválon