Tokodi László debreceni Domonkos-rendi szerzetes, a „Szólj be a Papnak” mozgalom egyik alapítója, 2015 óta felszentelt pap. Vele készült interjúnkban beszélgettünk Isten létezéséről, lombikprogramról, homoszexualitásról, és arról is, hogy lenne-e olyan ügy, amiért utcára vonulna. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 … Bővebben: Alaposan beszóltunk Laci atyának. Állami támogatások? Homoszexualitás? Lombikprogram? Nagyinterjú Tokodi Lászlóval
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba