Már Debrecenben sincsenek biztonságban a kormányzati plakátok – galéria

Ahogy országosan, úgy Debrecenben is kijavította a Momentum a kormány hazug és uszító plakátjait – közölte portálunkkal Szabó Bence önkormányzati képviselő, a párt régióvezetője. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán … Bővebben: Már Debrecenben sincsenek biztonságban a kormányzati plakátok – galéria