Kósa Lajos egy csőből tájékoztatott, hogy jól halad a Civaqua kivitelezése
Jó ütemben halad a Civaqua-program kivitelezése – jelentette be csütörtökön a debreceni városvezetés, Kósa Lajossal kiegészítve. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! Papp László polgármester közösségi oldalán azt írta, … Bővebben: Kósa Lajos egy csőből tájékoztatott, hogy jól halad a Civaqua kivitelezése
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba