Kilép a Jobbikból Salamon Gergő, a párt Hajdú-Bihar megyei elnöke
Pár napon belül kilépek a Jobbikból – jelentette be Salamon Gergő, a párt Hajdú-Bihar megyei elnöke. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! A megye 3. számú választókerületének korábbi összellenzéki … Bővebben: Kilép a Jobbikból Salamon Gergő, a párt Hajdú-Bihar megyei elnöke
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba