Hamarosan elkezdik építeni a pihenő pavilont a Tócóskertben
Hamarosan új látványelemmel bővítik a Tócóskertet: a Margit téren hamarosan elkezdik építeni azt a pihenő pavilont, ami az ott élők kényelmét fogja szolgálni – fogalmazott közösségi bejegyzésében Pósán László, országgyűlési képviselő. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess … Bővebben: Hamarosan elkezdik építeni a pihenő pavilont a Tócóskertben
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba