Megkezdték a határvadászok toborzását, Hajdú-Biharban is összeáll majd egy század

Megkezdte a rendőrség a határvadászok toborzását, a police.hu-n már elérhető az ehhez szükséges pályázati anyag – jelentették be rendőri vezetők pénteki sajtótájékoztatójukon, Budapesten. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! … Bővebben: Megkezdték a határvadászok toborzását, Hajdú-Biharban is összeáll majd egy század