Galambvágóhíd és feldolgozó üzem épül Görbeházán
Az agrártárca elsődleges célja a sokszínű agrártermelési szerkezet megőrzése – közölte Nagy István agrárminiszter a görbeházi galambvágóhíd és feldolgozó üzem alapkőletételén, szerdán. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! Az … Bővebben: Galambvágóhíd és feldolgozó üzem épül Görbeházán
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba