Hálás nyugdíjasokkal mondatták el Debrecenben, mennyire örülnek a 13. havi nyugdíjnak, és Orbán milyen jó ember

Az alábbi videó jelent meg Pósán László fideszes országgyűlési képviselő és -jelölt Facebook-oldalán. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! Fűzhetnénk hozzá kommentárt, de nincs sok értelme.