Csütörtöki ülésén döntött a debreceni közgyűlés: megépül az önkormányzati tulajdonban álló lakópark a Tócóvölgyben – jelentette be közösségi oldalán Papp László. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! A polgármester … Bővebben: Kevésbé lesz betondzsungel jellege a Tócóvölgybe tervezett lakóparknak, de így sem örül neki mindenki
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba