Kósa Lajos Nagymacson mutatta meg, hogy merre lesz rendezettebb a járda 14,5 millió forintból
Kósa Lajos, Debrecen egykori polgármestere és Katona Erzsébet, önkormányzati képviselő közösen látogatták meg a Kastélykert utcát kedden, Nagymacson. A településen elkezdődtek az említett utca járdájának felújítási munkálatai. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap … Bővebben: Kósa Lajos Nagymacson mutatta meg, hogy merre lesz rendezettebb a járda 14,5 millió forintból
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba