Szabó Bence, debreceni momentumos önkormányzati képviselő és Hajdú-Bihar megye 1-es választókerületének képviselőjelöltje plakátokat helyezett ki a fekete kordonnal elzárt Fidesz frakcióülés helyszínére. – olvasható a politikus Facebook-oldalán.
Mint ismert, a Fidesz a debreceni Hotel Lyciumban tartja – nyári szünet előtti utolsó – frakcióülését. A helyszínt pedig fekete leplekkel letakart kordonokkal vették körbe. Szabó Bence, a momentum politikusa ezekre kordonokra helyezte ki plakátját.

“Mondhatni szinte szimbolikus, hogy Kósa Lajos városában fekete leplek mögött kell rejtegetni a 133 legbátrabb embert. Felmerül a kérdés, hogy Kósáék mit szeretnének elrejteni a debreceniek szeme elől? Minek az ellopásáról dönthetnek éppen a rejtőzködő kormánytagok?”
– írja posztjában Szabó Bence.
Migránsozással és gyurcsányozással kezdte Orbán az eligazítást Debrecenben
A képviselőjelölt hozzátette: “Én a Momentum önkormányzati képviselőjeként abban hiszek, hogy a politikai döntéseket az emberek előtt, őket azokba bevonva kell meghozni. 2022-től országgyűlési képviselőként így is fogok tenni, és azért fogok dolgozni, hogy visszaszerezzük mindazt a közvagyont, amit 2010-óta elloptak.”