Ennyi a hálapénz a debreceni szülészeten – a legtöbben adnak valamennyit

11 ezer ember töltötte ki a K-Monitor és az EMMA szülési jogokért küzdő egyesület által készített Ígyszültem.hu ún. „szülésélmény-térképet” – írja a Telex. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! A … Bővebben: Ennyi a hálapénz a debreceni szülészeten – a legtöbben adnak valamennyit