Pénzbeli, egyszeri gyorssegélyt kaphatnak azok a debreceniek, akik elvesztették a munkájukat

A Debreceni Önkormányzat Segélyalapjánál pénzbeli, egyszeri gyorssegélyére pályázhatnak azok a debreceni lakosok, akik elvesztették a munkájukat – közölte Kósa Lajos. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! A fideszes képviselő … Bővebben: Pénzbeli, egyszeri gyorssegélyt kaphatnak azok a debreceniek, akik elvesztették a munkájukat