Meghalt egy koronavírusos tanár a debreceni kórházban

Koronavírus fertőzés következtében kórházban elhunyt a tiszafüredi Kossuth Lajos Gimnázium és Általános Iskola egyik pedagógusa – írja a Népszava. A lap úgy tudja a pedagógust egy debreceni kórházban kezelték, ahol mesterségesen kellett lélegeztetni, de az életét már nem tudták megmenteni. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos … Bővebben: Meghalt egy koronavírusos tanár a debreceni kórházban