Elkezdődött a Zöld Busz Program Debrecenben, ingyenesen kipróbálhatjuk a buszokat
Egy hónapon keresztül térítésmentesen próbálhatják ki a debreceniek az új, teljesen elektromos autóbuszt. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! A kormány által kezdeményezett és támogatott Zöld busz program demonstrációs … Bővebben: Elkezdődött a Zöld Busz Program Debrecenben, ingyenesen kipróbálhatjuk a buszokat
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba