Mindössze egy új koronavírus-fertőzöttet regisztráltak az elmúlt 24 órában – közölte az országos tisztifőorvos a koronavírus-járvány elleni védekezésért felelős operatív törzs szerdai online, és egyben utolsó sajtótájékoztatóján. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap … Bővebben: Ennyi áldozata volt eddig a járványnak Hajdú-Biharban + szívszorító felvételek Müller Cecília búcsújáról
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba