Ötágú körforgalom épül a Mikepércsi úton

Ötágú körforgalom épül a 47-es számú főúton, a hosszúpályi leágazásnál. A beruházás után nemcsak a biztonságos közlekedés feltételei javulnak, de könnyebb lesz megközelíteni a Déli Gazdasági Övezet északi részét is – mondta tájékoztatóján Papp László, Debrecen polgármestere. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről … Bővebben: Ötágú körforgalom épül a Mikepércsi úton