Két és félmillió forintot adományoztak a DVSC labdarúgói nehéz sorsú debreceni családoknak

Nehéz helyzetbe került családoknak segítettek a Loki futballistái – adta hírül a klub honlapja. A játékosok a csapatkapitány, Tőzsér Dániel vezérletével kezdtek gyűjtésbe, és 2 millió 550 ezer forintot utaltak át a Városi Segélyalapba. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A … Bővebben: Két és félmillió forintot adományoztak a DVSC labdarúgói nehéz sorsú debreceni családoknak