Négy ember elkapta a koronavírust a borsodnádasdi idősotthonban

Egy “nem hivatalos, de teljesen hiteles helyről történt megerősítés” alapján közölte Borsodnádasd polgármestere, hogy a város idősotthonában négy ember megfertőződött az új típusú koronavírussal. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán … Bővebben: Négy ember elkapta a koronavírust a borsodnádasdi idősotthonban