Együttműködési megállapodást kötött a Debreceni Egyetem és a Continental

Jelentős források jutnak a debreceni műszaki képzés továbbfejlesztésére – jelentette be az innovációs és technológiai miniszter pénteken a Debreceni Egyetemen, az intézmény és a Continental Powertrain Hungary Kft. stratégiai együttműködési megállapodásának aláírási ceremóniáján megjegyezve, hogy az erről szóló előterjesztés két héten belül a kormány elé kerül. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem … Bővebben: Együttműködési megállapodást kötött a Debreceni Egyetem és a Continental