Így vezettek ti, debreceniek – olvasói levél

Engedjék meg, hogy leírjam észrevételeimet, melyek a debreceni autósokkal és azok kulturálatlanságával kapcsolatosak elsősorban – írja olvasónk, akit felháborít a város közlekedési morálja. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! … Bővebben: Így vezettek ti, debreceniek – olvasói levél