Tovább emelkednek az üzemanyagárak, Nagy Márton berendelte a MOL vezetőit

Szerdától tovább emelkednek a hazai üzemanyagárak, a benzin nagykereskedelmi ára bruttó 3 forinttal emelkedik, míg a gázolajért bruttó 6 forinttal fizetnek majd többet a kutak a nagykereskedőjüknek – írja a Holtankoljak. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess … Bővebben: Tovább emelkednek az üzemanyagárak, Nagy Márton berendelte a MOL vezetőit