A hétfői drágulást követően újabb áremelkedés jön a benzinkutakon
A hétfői 21 forintos jövedékiadó-emelést követően (ez a 2. lépcsője a január 1-től érvényes 41 forintos jövedéki adóemelésnek) szerdán a gázolaj ára tovább emelkedik. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán … Bővebben: A hétfői drágulást követően újabb áremelkedés jön a benzinkutakon
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba