Munkavállalói részvényprogramot indít az Erste Bank

Munkavállalói részvényprogramot indít az Erste Bank, az összes jogosult dolgozó 350 euró értékben kap a pénzintézet értékpapírjából, és ezzel munkavállalóból társtulajdonossá válnak – közölte a pénzintézet sajtótájékoztatón hétfőn. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni … Bővebben: Munkavállalói részvényprogramot indít az Erste Bank