A kecskeméti Mercedes-gyár meghosszabbította a leállást

A kecskeméti Mercedes-Benz gyár április 21-éig meghosszabbította a munkavégzés szüneteltetését a koronavírus-járvány miatt – közölte a cég az MTI-vel csütörtökön. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! Emlékeztettek: a Mercedes-Benz … Bővebben: A kecskeméti Mercedes-gyár meghosszabbította a leállást