Október 30-án Hankó Balázs kultúráért és innovációért felelős miniszter hallgatói fórumot tartott a Debreceni Egyetemen. Az eseményen több kényes téma is szóba került, az ösztöndíjaktól a Pride-on át egészen az Erasmus-program kizárásáig. Íme a legérdekesebb kérdések az egyetem közvetítése alapján. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos … Bővebben: Miniszter a Debreceni Egyetemen: “Hidd el, nem jó azt olvasni, hogy Hankó »Bunkó« Balázs jön fórumot tartani”
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba