Debreceni hallgató az év Ifjúsági Sajtódíjasa
Paál Boglárka, a Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kar Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszék harmadéves hallgatója nyerte idén a Diák- és Ifjúsági Újságírók Országos Egyesülete Ifjúsági Sajtódíját, az év online diákmédiuma címet pedig a kommunikáció- és médiatudomány szak hallgatóinak blogja, a Médiagrund kapta. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos … Bővebben: Debreceni hallgató az év Ifjúsági Sajtódíjasa
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba