Tisztújító ülést tartott a Magyar Egyetemi-Főiskolai Sportszövetség augusztus 12-én a Testnevelési Egyetem Athén termében. Az ünnepi eseményen részt vett Szabó Tünde sportért felelős államtitkár, Kulcsár Krisztián, a MOB elnöke, valamint Hankó Balázs felsőoktatásért felelős helyettes államtitkár is. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről … Bővebben: A Debreceni Egyetem kancellárja lett Mocsai Lajos alelnöke a Magyar Egyetemi-Főiskolai Sportszövetségben
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba