Lélegeztetőgépre került Csapó Gábor

A legendás, korábbi 272-szeres válogatott vízilabdázót mentővel szállították kórházba, miután rosszul lett otthonában. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! Az 1976-os montreali nyári olimpián aranyérmes egykori vízilabdázó klasszist, ismert … Bővebben: Lélegeztetőgépre került Csapó Gábor