Összeütközött két személygépkocsi Berekböszörményen, az Árpád utcában csütörtök délelőtt. A berettyóújfalui hivatásos tűzoltók áramtalanították a járműveket.
A helyszínre mentő is érkezett. Az érintett útszakaszon forgalmi akadályra kell számítani – tájékoztatott a katasztrófavédelem.