Elértünk az idei szezon eddigi legmelegebb hetéhez. Ilyenkor fokozottan kell figyelni arra, hogy megfelelő mennyiségű folyadékot fogyasszunk.
A Debreceni Karitatív Testület is segít ebben. A szervezet önkéntesei egész héten friss ivóvízzel várják az arra járókat a Hatvan utca és a Kossuth tér találkozásánál. Gondoskodjunk kis kedvenceinkről is, akiknek szintén több folyadékra van szüksége ebben a melegben.