Valaki nagy erősnek érezte magát az Egyetem sugárúton Helyi hírek március 31, 2018március 14, 2024Szabolcs SzilágyiSzóljon hozzá a Valaki nagy erősnek érezte magát az Egyetem sugárúton bejegyzéshez Talán feszültséglevezetés miatt kellett így elbánni szerencsétlen telefonfülkével? – tette fel a költői kérdést olvasónk. 📢 Kövesd a Facebookon a Debreceni Napot, és nem maradsz le a friss helyi, országos és egyéb hírekről >> 📰 A legfrissebb hírekért kövess minket a Debreceni Nap Google News oldalán is! Tetszett? Oszd meg másokkal is!